• Recruitmenttech.nl home
  • E-mail update
  • Privacy
  • Cookies
  • Bekijk Mediakit 2025
  • Contact
Recruitmenttech.nl
  • Home
  • Artikelen
  • Demo_Day 2025
    • Programma
    • Plattegrond
    • Leveranciers
    • Locatie
    • FAQ
  • Meer events
    • Tech Event 2025
      • Home
      • Aanmelden
      • Programma
      • Sprekers
      • Partners
      • Locatie
      • Awards
        • Vakjury
        • Voorwaarden
        • Veelgestelde vragen (FAQ)
        • Over de Recruitment Tech Awards
      • Terugblik RTE24
    • Trend_Day 2025 (on demand)
    • Staffing Tech: Outlook 2025 (talkshow + e-book)
  • BenchmarkGRATIS RAPPORT IN 48 UUR!
    • Survey 2024
  • RT35
  • Leveranciers
    • Leverancier wijzigen
    • Leverancier toevoegen
  • Landscape
  • Agenda
    • Agenda item toevoegen
  • Club
    • Inloggen
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
Recruitmenttech.nl
  • Home
  • Artikelen
  • Demo_Day 2025
    • Programma
    • Plattegrond
    • Leveranciers
    • Locatie
    • FAQ
  • Meer events
    • Tech Event 2025
      • Home
      • Aanmelden
      • Programma
      • Sprekers
      • Partners
      • Locatie
      • Awards
        • Vakjury
        • Voorwaarden
        • Veelgestelde vragen (FAQ)
        • Over de Recruitment Tech Awards
      • Terugblik RTE24
    • Trend_Day 2025 (on demand)
    • Staffing Tech: Outlook 2025 (talkshow + e-book)
  • BenchmarkGRATIS RAPPORT IN 48 UUR!
    • Survey 2024
  • RT35
  • Leveranciers
    • Leverancier wijzigen
    • Leverancier toevoegen
  • Landscape
  • Agenda
    • Agenda item toevoegen
  • Club
    • Inloggen
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
Recruitmenttech.nl
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
Cammio in tijden van coronacrisis: "Merken dat we een positieve impact kunnen maken met onze video interview software"

Cammio in tijden van coronacrisis: “Merken dat we een positieve impact kunnen maken met onze video interview software”

29 april 2020
in Leveranciers in tijden van coronacrisis
Leestijd:4 minuten leestijd
Tags: Cammiocammio videocoronacoronacrisisrecruitmentrecruitment coronacrisisrecruitmentsoftwarevideo recruitmentvideo-interview
Deel op LinkedInDeel op FacebookDeel op TwitterDeel op WhatsappDeel via e-mail

De wereld van recruitment wordt ook geraakt door het COVID-19 coronavirus. Videosollicitaties, medewerkers die vanuit huis moeten werken en vergaderen via video. We vroegen aan leveranciers van recruitment tech hoe zij omgaan met deze situatie.

Maatregelen

Omdat het coronavirus iedereen raakt, vroeg Recruitment Tech zich af hoe leveranciers van recruitmenttechnologie zich hierop voorbereiden en omgaan met de huidige situatie. Hoe gaat het bij deze leveranciers, welke maatregelen nemen ze en hoe verloopt het gebruik van hun tools? CEO Walter Hueber vertelt hoe het ervoor staat bij Cammio.

“In totaal is het aantal video interviews verdrievoudigd de afgelopen periode”

Hoe gaat het momenteel bij jullie?

“Het gaat eigenlijk heel goed. We merken dat we een positieve impact kunnen maken met onze video interview software bij onze klanten en partners op dit moment. We hadden gelukkig in februari net twee nieuwe collega’s aangenomen omdat we deze extra capaciteit in het team momenteel hard nodig hebben. Vanaf 6 maart hebben we namelijk bij al onze klanten de restricties van hun accounts gehaald vanuit de gedachte dat we hen zo goed mogelijk willen ondersteunen. Klanten die Cammio bijvoorbeeld alleen in één business unit of één land gebruikten, kunnen nu Cammio onbeperkt gebruiken. Direct daarna hebben we voor een select aantal ATS-partners en job board-partners, Cammio live interviews vrijgegeven zodat hun klanten selectieprocedures veilig kunnen voortzetten met onze video interview software. We zien hierdoor een hele grote toename in gebruik van onze video interviews. Kortom, heel fijn dat we goed kunnen helpen met ons eigen product in deze periode van onzekerheid.”

Artikel gaat verder onder deze poll:

Welke maatregelen hebben jullie genomen tegen het virus?

“De Cammio-teams in Den Haag en Düsseldorf werken nu al zeven weken vanuit huis. Dat was natuurlijk technisch geen enkel probleem. Laptop oppakken en thuis verder, aangezien al onze systemen, documenten en samenwerking reeds in de cloud zijn. We gebruikten voor interne communicatie al Slack, waarmee iedereen heel goed met elkaar in contact staat. We werkten allemaal ook al regelmatig (één of twee dagen in de week en sommigen zelfs vier dagen) thuis. Nieuw was voor ons dat we allemaal tegelijk thuis zijn. Dat vraagt met name aandacht voor het sociale aspect van werk. De reden dat we op kantoor zijn is namelijk dat we samen met collega’s willen zijn. Nu zoeken we dat op door iedere ochtend per team een koffie catch-up te doen. Als je er bent, bel je in en praten we even een kwartiertje bij over van alles, meestal totaal niet werk gerelateerd. En elke vrijdag hebben we een borrel met beide teams waar iedere keer iemand anders iets organiseert, zoals een quiz of spel. Voor de één is het thuiswerken wat eenvoudiger dan voor de ander. Denk bijvoorbeeld aan thuiswerken met gezin. Iedereen probeert dus een nieuwe balans te vinden en doet wat hij of zij kan.”

Merken jullie meer gebruik van jullie product door de huidige situatie?

“We merken sinds maart natuurlijk een explosieve toename van het aantal video interviews dat via het Cammio platform loopt. Tegelijk zien we in sommige branches, zoals retail en toerisme, het gebruik afnemen. Daar merk je natuurlijk dat ondernemers het zwaar hebben. In totaal is het aantal video interviews verdrievoudigd de afgelopen periode. Dat geldt zowel voor onze ‘automated’ interviews (waar je kandidaten op afstand zelfstandig een aantal vragen met video laat beantwoorden) en de live interviews. De groei van live interviews is momenteel in verhouding het grootst. Veel organisaties die nog nooit video hebben ingezet, kiezen toch snel voor een video interview format dat het meeste lijkt op een gesprek op kantoor en dan is het live interview een veilige keuze. Met name omdat we op ons Cammio platform interviews kunnen faciliteren die ‘AVG-proof’ zijn. De kandidaat wordt netjes om toestemming gevraagd, maar ook toegang en bewaartermijnen zijn goed geregeld. Dat is op een algemene video conferentie tool natuurlijk lastiger te realiseren.”

Leveranciers in tijden van coronacrisis

In deze serie vertellen leveranciers van recruitmenttechnologie over hun situatie in tijden van de coronacrisis. Welke maatregelen nemen ze en wat merken ze ervan, bijvoorbeeld qua gebruik van hun product? In deze serie verschenen:

  • Spielwork: “Hebben de vacatures voor klanten ‘corona-proof’ gemaakt”
  • Hireserve: “Andere klanten hadden opeens heel veel kandidaten nodig om boodschappen in de schappen te houden”
  • Validata: “Blij dat we in de zorgsector onze verantwoordelijkheid kunnen oppakken”
  • Talmundo: “Merken dat bestaande klanten extra tijd investeren om hun onboarding journeys on the spot aan te passen”
  • Recruit Robin: “Met HoodHero helpen we zorginstellingen aan vrijwilligers, teller staat inmiddels op meer dan 200”
  • CompanyMatch: “Ik mis de momenten waarop je even kort bij elkaar binnenloopt en afstemt”
  • Joboti: “Bieden onze chatbot-oplossingen gratis aan aan alle organisaties binnen de zorg”
  • HROffice: “Mooi om te zien hoe alle collega’s hun betrokkenheid tonen”
  • Jobdigger: “Ons sterke punt is inzicht bieden in realtime ontwikkelingen op de arbeidsmarkt”
  • Intelligence Group: “Krijgen veel vragen van brancheverenigingen over ontwikkelingen op de arbeidsmarkt”
  • Appical: “Merken dat er in deze situatie veel behoefte is aan digitale onboarding”
  • OnRecruit: “Als er een tijd is waarin je als businesspartner je klant kan helpen, is dat nu”

Vorig artikel

Je kan jouw organisatie nog tot 14 mei gratis aanmelden voor de nieuwe Benelux Recruitment Tech Landscape

Volgend artikel

Weer 5 partners Demo_Day 2020 Online bekend: Academie voor Arbeidsmarktcommunicatie, Carerix, Joboti, OnRecruit & theMatchBox

Gerelateerde Artikelen

Miljoenen NOW-steun voor leveranciers van recruitmenttechnologie
Leveranciers in tijden van coronacrisis

Miljoenen NOW-steun voor leveranciers van recruitmenttechnologie

Door Redactie
1 september 2020
Spielwork in tijden van coronacrisis: "Hebben de vacatures voor klanten 'corona-proof' gemaakt"
Leveranciers in tijden van coronacrisis

Spielwork in tijden van coronacrisis: “Hebben de vacatures voor klanten ‘corona-proof’ gemaakt”

Door Redactie
23 april 2020
Hireserve in tijden van coronacrisis: “Andere klanten hadden opeens heel veel kandidaten nodig om boodschappen in de schappen te houden” (FOTO)
Leveranciers in tijden van coronacrisis

Hireserve in tijden van coronacrisis: “Andere klanten hadden opeens heel veel kandidaten nodig om boodschappen in de schappen te houden”

Door Redactie
20 april 2020
Validata in tijden van coronacrisis: "Blij dat we in de zorgsector onze verantwoordelijkheid kunnen oppakken"
Leveranciers in tijden van coronacrisis

Validata in tijden van coronacrisis: “Blij dat we in de zorgsector onze verantwoordelijkheid kunnen oppakken”

Door Redactie
17 april 2020

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

RECENTE ARTIKELEN

Recruitment Tech Survey 2025: organisaties automatiseren 39% van hun proces; streven naar 50%

Recruitment Tech Survey 2025: organisaties automatiseren 39% van hun proces; streven naar 50%

9 juni 2025
Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

6 juni 2025
Homerun fuseert met Staff Squared (VK) en lanceert ‘volledig geïntegreerd’ HR-platform

Homerun fuseert met Staff Squared (VK) en lanceert ‘volledig geïntegreerd’ HR-platform

5 juni 2025

MEEST GELEZEN AFGELOPEN 30 DAGEN

Ralph Brasker (Byner): ‘Focus op één markt en slimme AI-integratie maken het verschil’

Ralph Brasker (Byner): ‘Focus op één markt en slimme AI-integratie maken het verschil’

26 mei 2025
Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

6 juni 2025
Dit zijn de 10 jonge startups om 5 juni op Recruitment Tech Demo_Day te ontdekken

Dit zijn de 10 jonge startups om 5 juni op Recruitment Tech Demo_Day te ontdekken

21 mei 2025
Volgend artikel
Weer 5 partners Demo_Day 2020 Online bekend: Academie voor Arbeidsmarktcommunicatie, Carerix, Joboti, OnRecruit & theMatchBox

Weer 5 partners Demo_Day 2020 Online bekend: Academie voor Arbeidsmarktcommunicatie, Carerix, Joboti, OnRecruit & theMatchBox

  • Recruitment Tech Event 2025
  • Recruitment Tech Awards 2023
  • Recruitment Tech Trend_Day 2024
  • Recruitment Tech Demo_Day 2024
  • Recruitment Tech Survey 2023 – Download
  • Recruitment Tech Landscape

Laatste artikelen

Recruitment Tech Survey 2025: organisaties automatiseren 39% van hun proces; streven naar 50%

Recruitment Tech Survey 2025: organisaties automatiseren 39% van hun proces; streven naar 50%

9 juni 2025
Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

6 juni 2025
Homerun fuseert met Staff Squared (VK) en lanceert ‘volledig geïntegreerd’ HR-platform

Homerun fuseert met Staff Squared (VK) en lanceert ‘volledig geïntegreerd’ HR-platform

5 juni 2025
Bullhorn lanceert AI-assistent Amplify: 'Het versterkt recruiters'

Bullhorn lanceert AI-assistent Amplify: ‘Het versterkt recruiters’

4 juni 2025
Rogier van Hamburg (ImpactWork) en Femke Hellemons (Adecco Nederland): 'HR moet strategischer worden’

Rogier van Hamburg (ImpactWork) en Femke Hellemons (Adecco): ‘HR moet strategischer worden’

4 juni 2025

Meest gelezen

Ralph Brasker (Byner): ‘Focus op één markt en slimme AI-integratie maken het verschil’

Ralph Brasker (Byner): ‘Focus op één markt en slimme AI-integratie maken het verschil’

26 mei 2025
Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

Dit was Recruitment Tech Demo_Day 2025 in 25 foto’s

6 juni 2025
Dit zijn de 10 jonge startups om 5 juni op Recruitment Tech Demo_Day te ontdekken

Dit zijn de 10 jonge startups om 5 juni op Recruitment Tech Demo_Day te ontdekken

21 mei 2025
Bullhorn lanceert AI-assistent Amplify: 'Het versterkt recruiters'

Bullhorn lanceert AI-assistent Amplify: ‘Het versterkt recruiters’

4 juni 2025
Job van der Voort (Remote.com): ‘De kloof tussen talent en werkgevers wordt kleiner als je onze filosofie volgt’

Job van der Voort (Remote.com): ‘De kloof tussen talent en werkgevers wordt kleiner als je onze filosofie volgt’

9 mei 2023

© 2015 - 2024 | Recruitment Tech Network | Europalaan 500 3526 KS UTRECHT Nederland

Spreker

Cammio in tijden van coronacrisis: "Merken dat we een positieve impact kunnen maken met onze video interview software"
Klik hier voor meer informatie over Demo_Day en om je aan te melden
00
dagen
00
uren
00
minuten
00
seconden

Meld je vandaag nog aan voor het Recruitment Tech Event 2024. Let op, het event is voor 96% uitverkocht

Ontdek 7 november de recruitmenttechnologie van 2025 en verder 🚀
Info + aanmelden >
00
uren
00
minuten
00
seconden

Meld je vandaag nog aan voor het Recruitment Tech Event 2024. Let op, het event is voor 96% uitverkocht

Ontdek 7 november de recruitmenttechnologie van 2025 en verder 🚀
00
uren
00
minuten
00
seconden

Meld je vandaag nog aan voor het Recruitment Tech Event 2024.
 
Let op, het event is voor 96% uitverkocht

Ontdek 7 november de recruitmenttechnologie van 2025 en verder 🚀
Info + aanmelden >
Geen resultaten
Bekijk alle resultaten
  • Home
  • Artikelen
  • Demo_Day 2025
    • Programma
    • Plattegrond
    • Leveranciers
    • Locatie
    • FAQ
  • Meer events
    • Tech Event 2025
      • Home
      • Aanmelden
      • Programma
      • Sprekers
      • Partners
      • Locatie
      • Awards
      • Terugblik RTE24
    • Trend_Day 2025 (on demand)
    • Staffing Tech: Outlook 2025 (talkshow + e-book)
  • Benchmark
    • Survey 2024
  • RT35
  • Leveranciers
    • Leverancier wijzigen
    • Leverancier toevoegen
  • Landscape
  • Agenda
    • Agenda item toevoegen
  • Club
    • Inloggen

© 2015 - 2024 | Recruitment Tech Network | Europalaan 500 3526 KS UTRECHT Nederland