Breng jezelf en je team volledig op de hoogte van de recruitmenttechnologie van 2024 en verder. Op donderdag 2 november 2023 vindt het Recruitment Tech Event plaats in Utrecht. Maak gebruik van het 4=3 TeamTicket: neem drie collega’s mee en je eigen toegang is gratis. Tot en met 3 oktober kun je je nog aanmelden voor een TeamTicket met 25% korting.
De Technologie van de toekomst
Dit evenement biedt een informatief en inspirerend programma voor iedereen die geïnteresseerd is in de nieuwste recruitmenttechnologieën. Het programma omvat keynotes over uiteenlopende onderwerpen zoals kunstmatige intelligentie door Martyn Redstone, cybersecurity door Maria Genova, en de optimale interactie tussen mens en technologie door Jarno Duursma. Het event wordt professioneel gehost door Desiree Hoving, die als dagvoorzitter gespecialiseerd is in technologie en wetenschap.
16 breakout-sessies
Het evenement is opgedeeld in vier rondes met in totaal 16 breakout-sessies. Bezoekers hebben de mogelijkheid om hun eigen agenda samen te stellen. En als je met je collega’s afspreekt wie waar naartoe gaat, hoef je niets te missen als je na het event het geleerde met elkaar deelt. De breakouts bevatten cases van onder andere 4 Minutes, DHL, Parakar, Building Heroes, Kwantum/Leen Bakker, YoungOnes en Working Talent. Experts gaan daarnaast dieper in op thema’s zoals kunstmatige intelligentie, identiteitsfraude, digitaal verleiden Generatie Z, connected recruitment en het behoud van persoonlijkheid in een digitale wereld. Het hier het hele RTE23 programma.
TeamTicket t/m 3 oktober
Aanmelden voor een 4=3 TeamTicket is mogelijk tot en met 3 oktober. Tijdens de aanmelding kan de kortingscode ‘RTE23-443’ worden gebruikt. Zorg ervoor dat alle teamleden in één keer worden aangemeld om gebruik te maken van deze aanbieding.
Meld je nu aan voor het RTE TeamTicket 4=3
Wat kun je verwachten?
In onderstaande video krijg je een goed beeld van wat je 2 november kunt verwachten: